Regulamin akcji

Dla kogo nagrody

W każdym miesiącu 3 osoby, które jako pierwsze uzbierają 50 pkt. za oddane do automatu plastikowe butelki PET po napojach (od 0,2l do 3l) otrzymają od NFOŚiGW nagrody – wielorazowe w 100% ekologiczne butelki  na zimne napoje.

Jak liczyć punkty

a) za każdą plastikową butelkę PET po napojach o pojemności od 0,2l do 0,75l oddaną do automatu Uczestnik Akcji otrzyma – 1 pkt;

b) za każdą plastikową butelkę PET po napojach o pojemności od 1l do 3l oddaną do automatu Uczestnik Akcji otrzyma – 2 pkt.

Jak zbierać punkty

Aby wziąć udział w Akcji Moje miasto bez odpadów i powalczyć o nagrodę należy zarejestrować się
w aplikacji mobilnej na stornie www.jestemwobiegu.pl – aby zostać Uczestnikiem Akcji  potrzebujesz tylko adresu e-mail i zacząć zbierać punkty za oddane do automatu plastikowe butelki – to proste zobacz naszą instrukcję korzystania z automatu 

 

 

 

 

Powstała z myślą o środowisku

 Butelka Yuhme The Namaste wykonana jest wyłącznie z trzciny cukrowej, a jej produkcyjny ślad węglowy jest ujemny, nie zawiera także szkodliwych substancji m.in. BPA, a dodatkowo została zaprojektowana i wyprodukowana w Europie, co pozwoliło nam zmniejszamy ślad węglowy w łańcuchu dostaw.

Dobra dla Ciebie i dla środowiska

  • wykonane z trzciny cukrowej w 100% podlega recyklingowi
  • pasuje do standardowych uchwytów na kubki
  • łatwa w utrzymaniu czystości – można ją myć w zmywarkach
  • przeznaczona wyłącznie to wody lub zimnych napojów (nie można wlewać gorących napojów)
  • pojemność 0,75l (już 3 butelki wody zaspakajają Twoje dzienne zapotrzebowanie)
lekka, waży tylko 86 g i łatwo daje się trzymać w jednej ręce

.