Aktualności

Skorzystaj z nieodpłatnego doradztwa w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej

18-05-2017, 07:36

Nasze doradztwo kierujemy właśnie do Ciebie! Nie ma znaczenia, czy planujesz inwestycje na własne potrzeby, jesteś przedsiębiorcą, reprezentujesz sektor publiczny, jesteś przedstawicielem sektora mieszkaniowego.

Przyjdź, odpowiemy na Twoje pytania! Dni Otwarte Funduszy Europejskich to wyjątkowa okazja by dowiedzieć się jak zrealizować swoją nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję oraz otrzymać wydawnictwa informacyjne i materiały promocyjne.

Serdecznie zapraszamy do punktu konsultacyjnego na terenie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i skorzystania z bezpłatnych konsultacji naszych Doradców.

„Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez NFOŚiGW oraz Partnerów w 15 regionach na terenie całego kraju.
Projekt Doradztwa Energetycznego (PDE) działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy będą Cię wspierać, doradzając nieodpłatnie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności, energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

JRP będzie prezentować PDE w dniu 18 maja w godz. 9-15, w siedzibie NF, w holu głównym wejście 3a (ul. Konstruktorska 3a, Warszawa).

 

 

 

 

powrót
do góry