Aktualności

Nabór LIFE 2017 – zaproszenie na konsultacje wniosków

08-06-2017, 11:56

W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków LIFE do Komisji Europejskiej w dniach 19-30 czerwca 2017 r. planowane są konsultacje w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania się z konkretnymi propozycjami projektów na rozmowy z naszymi ekspertami. Konsultacje będą miały charakter indywidualnego spotkania, w trakcie którego chętnie udzielimy Państwu więcej informacji nt. wymogów KE w Naborze LIFE 2017 oraz przedyskutujemy cel i zakres przygotowanego przez Państwa projektu LIFE.

Zgłoszenia na indywidualne konsultacje prosimy kierować na adres: Dominik.Wisniewski@nfosigw.gov.pl, więcej informacji pod numerem tel.+22 45 90 402. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Konsultacje wniosków skierowane są przede wszystkim do tych z Państwa, którzy są już w trakcie pisania wniosku do KE i zamierzają ubiegać się o dofinansowanie w naborze 2017 r. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w konsultacjach w ww. okresie, prosimy o informacje o chęci odbycia takich konsultacji w innym dogodnym dla Państwa terminie.

Sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Budowy Potencjału LIFE LIFE14 CAP/PL/000011.

powrót
do góry