Aktualności

Nabór LIFE 2017 – Przedłużenie konsultacji wniosków

27-06-2017, 11:55

W związku z ogromnym zainteresowaniem konsultacjami dotyczącymi projektów LIFE przygotowywanych do naboru 2017 zdecydowaliśmy o ich wydłużeniu na kolejny tydzień !
Zapraszamy Państwa do nas do siedziby NFOŚiGW w dniach 3-7 lipca.

Zapraszamy do zgłaszania się z konkretnymi propozycjami projektów na rozmowy z naszymi ekspertami. Konsultacje będą miały charakter indywidualnego spotkania, w trakcie którego chętnie udzielimy Państwu więcej informacji nt. wymogów KE w Naborze LIFE 2016 oraz przedyskutujemy cel i zakres przygotowanego przez Państwa projektu LIFE.
Zgłoszenia na indywidualne konsultacje prosimy kierować na adres: dominik.wisniewski@nfosigw.gov.pl, więcej informacji pod numerem tel. 22 45 90 402.
Konsultacje wniosków skierowane są przede wszystkim do tych z Państwa, którzy są już w trakcie pisania wniosku do Komisji Europejskiej i zamierzają ubiegać się o dofinansowanie w naborze 2017 r.
W przypadku braku możliwości uczestniczenia w konsultacjach w ww. okresie, prosimy o informacje o chęci odbycia takich konsultacji w innym dogodnym dla Państwa terminie.

 

 

Sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Budowy Potencjału LIFE LIFE14 CAP/PL/000011.

.