Aktualności

Konferencja szkoleniowa dotycząca ochrony obszarów podmokłych

27-10-2017, 10:43

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ma zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję szkoleniową dotyczącą ochrony obszarów podmokłych, współfinansowaną ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 w ramach Programu Operacyjnego PL02  „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów”.

Konferencja ma na celu wsparcie polsko-norweskiej wymiany doświadczeń, wiedzy, technologii i dobrych praktyk oraz propagowanie nowoczesnych technologii z zakresu ochrony obszarów podmokłych.

Konferencja odbędzie się w dniach 14 - 15 listopada br. w Augustowie i połączona będzie z wizytą studyjną w Biebrzańskim Parku Narodowym. Panele prowadzone będą w języku polskim i angielskim, z zapewnionym tłumaczeniem symultanicznym.

Konferencja przeznaczona jest przede wszystkim dla Beneficjentów: Programów Operacyjnych PL02, PL03, PL04 współfinansowanych ze środków MF EOG/NMF. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia proszę kierować za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego poniżej. W załączeniu wstępny program konferencji.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie zgłoszenia w terminie do dnia 09 listopada 2017 r.

UWAGA:

W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników niż liczba wolnych miejsc, NFOŚiGW zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia naboru uczestników lub ograniczenia liczby zgłoszonych osób.

 

Zał. Formularz zgłoszeniowy

Wstępny program konferencji

powrót
do góry