Aktualności

Szkolenia: „Przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu LIFE 2019”

16-04-2019, 13:40

NFOŚiGW w maju zaprasza na serię bezpłatnych szkoleń dotyczących tworzenia projektów oraz  aplikowania o środki w ramach Programu LIFE, w naborze 2019.  Nasi eksperci przedstawią zasady tworzenia fiszek koncepcyjnych (concept note) i składania wniosków w tegorocznym naborze. Wyjaśnią również wszystkie etapy tworzenia wniosku, przedstawią tegoroczne zmiany oraz omówią zasady oceny wniosków przez Komisję Europejską. W trakcie szkoleń będzie również możliwość rezerwacji konsultacji indywidualnych, planowanych od 27 maja do połowy 7 czerwca br.  

Trwają zapisy na szkolenia, które odbędą się dla poszczególnych obszarów priorytetowych w terminach:

7 maja 2019 r. (wtorek) - 1.1. Ochrona środowiska i efektywne gospodarowanie zasobami (projekty innowacyjne).
Ze względu na zbieżność  tematyczną na szkolenie to zapraszamy również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych. Łagodzenie skutków zmian klimatu (2.1), Dostosowywanie się do skutków zmiany klimatu (2.2)
Formularz zgłoszeniowy on-line na 7 maja 2019 (2 maja o godz. 13.00 zakończono przyjmowanie zgłoszeń)

8 maja 2019 r. (środa) - 1.3. Zarządzanie i informacja w zakresie środowiska (kampanie i projekty informacyjne)
Ze względu na zbieżność  tematyczną na szkolenie to zapraszamy również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych Zarządzanie i informacja w zakresie klimatu (2.3)
Formularz zgłoszeniowy on-line na 8 maja 2019 (2 maja o godz. 13.00 zakończono przyjmowanie zgłoszeń)

10 maja 2019 r. (piątek) - 1.2. Przyroda i Różnorodność biologiczna (aktywna ochrona przyrody)
Formularz zgłoszeniowy on-line na 10 maja 2019 (zakończono przyjmowanie zgłoszeń)

Każde szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00 w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, ul. Konstruktorska 3a, sala 102. Rejestracja uczestników trwa od godz. 9.30.

Zgłoszenia na szkolenie można dokonać jedynie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza (powyżej przy każdym szkoleniu) do dnia 2 maja do godz. 13.00

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

 

Dojazd z Dworca Centralnego – tramwajem nr 17 lub 41 do przystanku Konstruktorska lub metrem linią M1 do stacji Wierzbno i tramwajem nr 31 lub 18 do przystanku Konstruktorska. Obok siedziby NFOŚiGW znajduje się płatny parking (przy ulicy Konstruktorskiej).

.

powrót
do góry