Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 – zapraszamy!

06-05-2019, 09:08

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (Partner Wiodący) oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (Partner) zapraszają na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w piątek 10 maja 2019 r. na warszawskim Polu Mokotowskim.

W godzinach 9:30 – 14:30 będzie tam można odwiedzić punkt informacyjny i skorzystać z bezpłatnych konsultacji doradców Projektu Doradztwa Energetycznego.  Zaproszenie kierujemy zarówno do rodziców, jak i dzieci, którym proponujemy wiele atrakcji: konkursy, zabawy, kącik „Zrób własną zabawkę ekologiczną”, kącik malucha oraz wiele innych, interesujących zajęć. 

Udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich to świetna okazja do zapoznania się z Projektem Doradztwa Energetycznego, który jest realizowany dzięki Funduszom Europejskim. Podczas DOFE każdy zainteresowany dowie się, jak zrealizować nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję.

Projekt Doradztwa Energetycznego działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy pomagają, udzielając nieodpłatnie informacji i porad w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Serdecznie zapraszamy zatem do punktu informacyjnego PDE zlokalizowanego na Polu Mokotowskim w Warszawie. Będzie można całą rodziną połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli aktywnie spędzić czas i zarazem uzyskać fachowe porady.

.

powrót
do góry