Aktualności

Dzień Informacyjny LIFE 2020 – ODWOŁANY. NFOŚiGW zaprasza na szkolenia online

02-04-2020, 09:38

W związku z zagrożeniem związanym z wirusem SARS CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podjął decyzję o odwołaniu Dnia Informacyjnego LIFE 2020. NFOŚiGW przygotuje szkolenia online.

Zainteresowani tegorocznym naborem w Programie LIFE już teraz mogą skorzystać z – przygotowywanych przez Krajowy Punkt Konsultacyjny LIFE – webinariów dostępnych na portalu Funduszy Europejskich: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/filmy-szkoleniowe-z-programow-zarzadzanych-centralnie-przez-komisje-europejska/.

Materiały, wyprodukowane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, dostępne są w zakładce dla specjalistów sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (ponad 300 osób pracujących w 74 punktach w całej Polsce, którzy na co dzień informują o Funduszach Europejskich). To doskonałe źródło wiedzy o ofercie programów zarządzanych centralnie, w tym informacji dotyczących Programu LIFE. Zachęcamy do ich obejrzenia i wysłuchania.

Dodatkowo, jeszcze w kwietniu, NFOŚiGW zaprasza na dedykowane Programowi LIFE szkolenia online. Będzie to doskonała okazja do spotkania z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Do współprowadzenia szkoleń zaproszono monitorów Komisji Europejskiej, którzy przedstawią swoje doświadczania z dotychczasowej współpracy z beneficjentami Programu LIFE.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której wkrótce podamy szczegółowe informacje o terminach szkoleń online.

.