Aktualności

Zapraszamy na szkolenia online z przygotowania wniosków do Programu LIFE

17-04-2020, 08:55

W dniach 28 i 29 kwietnia serdecznie zapraszamy na dwa szkolenia online dla wnioskodawców dotyczące przygotowania fiszek projektowych w Podprogramie LIFE na rzecz środowiska oraz wymagań stawianym projektom LIFE w naborze 2020.

Szkolenia będą doskonałą okazją do spotkania z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat tego jak przygotować dobry wniosek. Do współprowadzenia zaprosiliśmy przedstawicieli Komisji Europejskiej. Przedstawiona zostanie metodyka przygotowania projektu LIFE, zakres informacji przedstawianych w koncepcji/wniosku. Omówione zostaną też nowe rozwiązania wprowadzone przez NFOŚiGW w krajowym systemie współfinansowania projektów LIFE.

28 kwietnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków 
w obszarze LIFE Przyroda i różnorodność biologiczna

29 kwietnia szkolenie poświęcone będzie wnioskom
w obszarze LIFE Środowisko i efektywne gospodarowanie zasobami.

Oba szkolenia będą obejmowały również zagadnienia związane z obszarem LIFE Zarządzanie i informacja w zakresie środowiska. Osoby zainteresowane składaniem wniosku w tym obszarze zapraszamy na szkolenie zgodnie z tematyką planowanego projektu.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniach dokonać można poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza poniżej. Szkolenie jest bezpłatne. O uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń

.