Doradcy regionalni

Partner Wiodący - NFOŚiGW:
Jednostka Realizująca Projekt (JRP)
e-mail:
tel. 22 45 95 839

Instytucja Zarządzająca - Ministerstwo Rozwoju
http://www.mr.gov.pl

Instytucja Pośrednicząca - Ministerstwo Energii
http://www.me.gov.pl/

Zespół doradców energetycznych w województwie dolnośląskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Kontakt ogólny: doradztwo@fos.wroc.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Roman Papiór

Tel. kom. 887 447 702

rpapior@fos.wroc.pl

Tomasz Kubik

Tel. (75) 753-28-29

Tel. kom. 887 447 705

tkubik@fos.wroc.pl

Anita Luda

Tel. kom. 887 447 703

aluda@fos.wroc.pl

Piotr Ner

Tel. kom. 887 447 706

pner@fos.wroc.pl

Alicja Sobańska

 
Tel. (75) 862-92-19

Tel. kom. 887 447 704

asobanska@fos.wroc.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie kujawsko – pomorskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.torun.pl

Imię i Nazwisko

Obszar doradztwa

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Sebastian Górka

m. Włocławek, powiaty: aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski.

Tel. (56) 62-12-360

Tel. kom. 887 447 714

sebastian.gorka@wfosigw.torun.pl

Artur Farbiszewski

m. Grudziądz, powiaty: brodnicki, chełmiński, grudziądzki, świecki.

Tel. (56) 62-12-361

Tel. kom. 887 447 709

artur.farbiszewski@wfosigw.torun.pl

Monika Pawłowicz

m. Bydgoszcz, powiaty: bydgoski, mogileński, nakielski, sępoleński, tucholski, żniński

Tel. (56) 62-12-361

Tel. kom. 887 447 715

monika.pawlowicz@wfosigw.torun.pl

Kamil Skonieczny

m. Toruń, powiaty: golubsko- dobrzyński, inowrocławski, rypiński, toruński, wąbrzeski.

Tel. (56) 62-12-360

Tel. kom. 887 447 708

kamil.skonieczny@wfosigw.torun.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie łódzkim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.lodz.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Magdalena Jankowska - Kostrzewa

Tel. (42) 663-41-42

mjankowska@wfosigw.lodz.pl

Grzegorz Leszczyk

Tel. (42) 663-41-43

gleszczyk@wfosigw.lodz.pl

Michał Ochota

Tel. (42) 663-41-41

mochota@wfosigw.lodz.pl

Anna Sicińska

Tel. (42) 663-41-44

asicinska@wfosigw.lodz.pl

Zespół doradców energetycznych w województwie lubelskim

Partner: Urząd Marszałkowski w Lublinie
Kontakt ogólny: doradztwo.energetyczne@lubelskie.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Kajetan Kościk

Tel. (81) 53-71-616

Tel. kom. 887 447 723

kajetan.koscik@lubelskie.pl

Michał Jodełko

Tel. (81) 53-71-617

Tel. kom. 887 447 721

michal.jodelko@lubelskie.pl

Elżbieta Kasperska

Tel. (81) 53-71-617

Tel. kom. 887 447 717

elzbieta.kasperska@lubelskie.pl

Magdalena Kędra

Tel. (81) 53-71-617

Tel. kom. 887 447 718

magdalena.kedra@lubelskie.pl

Joanna Król

Tel. (81) 53-71-616

Tel. kom. 887 447 716

joanna.krol@lubelskie.pl

Monika Mulier- Gogół

Tel. (81) 53-71-616

Tel. kom. 887 447 719

monika.mulier@lubelskie.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie lubuskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.zgora.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Wojciech Porębski

Tel. (68) 419-69-10

Tel. kom. 887 447 781

wporebski@wfosigw.zgora.pl

Sylwia Mazurek

Tel. (68) 419-69-14

Tel. kom. 887 447 783

smazurek@wfosigw.zgora.pl

Anna Sojka

Tel. (68) 419-69-10

Tel. kom. 887 447 782

asojka@wfosigw.zgora.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie małopolskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie
Kontakt ogólny: doradztwo@wfos.krakow.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Janusz Sułowski

Tel. (12) 42-29-490

Tel. kom. 785 855 603

janusz.sulowski@wfos.krakow.pl

Katarzyna Bryzek

Tel. (12) 42-29-490

Tel. kom. 785 855 938

katarzyna.bryzek@wfos.krakow.pl

Justyna Jesionek

Tel. (12) 42-29-490

Tel. kom. 785 855 937

justyna.jesionek@wfos.krakow.pl

Paweł Korczak

Tel. (12) 42-29-490

Tel. kom. 785 855 524

pawel.korczak@wfos.krakow.pl

Mariusz Sałęga

Tel. (12) 42-29-490

Tel. kom. 785 855 930

mariusz.salega@wfos.krakow.pl

Anna Synowiec

Tel. (12) 42-29-490

Tel. kom. 515 493 106

anna.synowiec@wfos.krakow.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie mazowieckim

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Kontakt ogólny: doradztwo@nfosigw.gov.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie opolskim

Partner:  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Opolu
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.opole.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Barbara Lesik

Tel. (77) 45-37-611 wew. 141

Tel. kom. 887 447 790

b.lesik@wfosigw.opole.pl

Dariusz Grabowiecki

Tel. (77) 45-37-611 wew. 144

Tel. kom. 887 447 791

d.grabowiecki@wfosigw.opole.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie podkarpackim

Partner:  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Rzeszowie

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Józef Frączek

Tel. (17) 853-63-61 wew. 135

Tel. kom. 887 447 727

jozef.fraczek@wfosigw.rzeszow.pl

Jerzy Janiec

Tel. (17) 853-63-61 wew. 137

Tel. kom. 887 447 724

jerzy.janiec@wfosigw.rzeszow.pl

Ewa Krzysztoń

Tel. (17) 853-63-61 wew. 139

Tel. kom. 887 447 729

ewa.krzyszton@wfosigw.rzeszow.pl

Łukasz Kucab

Tel. (17) 853 63 61 wew. 112

Tel. kom. 887 447 725

lukasz.kucab@wfosigw.rzeszow.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie podlaskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Białymstoku
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.bialystok.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Daniel Płoński

Tel. (85) 749-94-90
Tel. kom. 887 447 792

dplonski@wfosigw.bialystok.pl

Michał Frydrych

Tel. (85) 749-94-82
Tel. kom. 887 447 793

mfrydrych@wfosigw.bialystok.pl

Andrzej Łoban

Tel. (85) 749-94-88
Tel. kom. 887 447 795

aloban@wfosigw.bialystok.pl

Przemysław Sojko

Tel. (85) 749-94-91
Tel. kom. 887 447 794

psojko@wfosigw.bialystok.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie pomorskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku
Kontakt ogólny: doradztwo@wfos.gdansk.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Zdzisław Czucha

Tel. (58) 743-18-62

Tel. kom. 727 779 085

zdzislaw.czucha@wfos.gdansk.pl

Paweł Detmer

Tel. (58) 743-18-81

Tel. kom. 737 193 937

pawel.detmer@wfos.gdansk.pl

Dominika Gacek

Tel. (58) 743-18-71

Tel. kom. 737 198 250

dominika.krauza@wfos.gdansk.pl

Michał Leszczyński

Tel. (58) 743-18-82

Tel. kom. 737 195 948

michal.leszczynski@wfos.gdansk.pl

Piotr Kumpiecki

Tel. (58) 743-18-85

Tel. kom. 727 798 372

piotr.kumpiecki@wfos.gdansk.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie śląskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.katowice.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Elżbieta Kisiel

Tel. (32) 60-32-268

Tel. kom. 887 447 771

e.kisiel@wfosigw.katowice.pl

Łukasz Balion

Tel. (32) 60-32-267

Tel. kom. 887 447 775

l.balion@wfosigw.katowice.pl

Wioletta Jończyk

Tel. (32) 60-32- 265

Tel. kom. 887 447 772

w.jonczyk@wfosigw.katowice.pl

Szymon Twardoń

Tel. (32) 60-32-269

Tel. kom. 887 447 773

s.twardon@wfosigw.katowice.pl

Mariusz Wasik

Tel. (32) 60-32-266

Tel. kom. 887 447 774

m.wasik@wfosigw.katowice.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie świętokrzyskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach
Kontakt ogólny: doradcy.energetyczni@wfos.com.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Renata Ciesielska

Tel. (41) 33-35-237

Tel. kom. 887 447 731

r.ciesielska@wfos.com.pl

Katarzyna Kitlińska

Tel. (41) 33-35-238

Tel. kom. 887 447 734

k.kitlinska@wfos.com.pl

Justyna Podyma - Mesek

Tel. (41) 33-35-900

Tel. kom. 887 447 736

j.mesek@wfos.com.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie warmińsko-mazurskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.olsztyn.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Tomasz Koprowiak

Tel. (89) 522-02-79

Tel. kom. 512 843 768

tomasz.koprowiak@wfosigw.olsztyn.pl

Ewa Doskocz

Tel. (89) 522-02-77

Tel. kom.512 843 778

ewa.doskocz@wfosigw.olsztyn.pl

Dawid Olbryś

Tel. (89) 522-02-78

Tel. kom. 512 843 783

dawid.olbrys@wfosigw.olsztyn.pl

Janusz Pabich

Tel. (89) 522-02-08

Tel. kom. 512 843 770

janusz.pabich@wfosigw.olsztyn.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie wielkopolskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosgw.poznan.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Maciej Lum

Tel. (61) 845-62-68
Tel. kom. 887 447 747

maciej.lum@wfosgw.poznan.pl

Łukasz Dranikowski

Tel. (61) 845-62-87
Tel. kom. 887 447 741

lukasz.dranikowski@wfosgw.poznan.pl

Maciej Kołowski

Tel. (61) 845-62-32
kom. 887 447 742

maciej.kolowski@wfosgw.poznan.pl

Sebastian Maćkowiak

Tel. (61) 845-62-07
Tel. kom. 887 447 743

sebastian.mackowiak@wfosgw.poznan.pl

Ireneusz Ratajczak

Tel. (61) 845-62-10
Tel. kom. 887 447 745

ireneusz.ratajczak@wfosgw.poznan.pl

Kinga Świtalska

Tel. (61) 845-62-93
Tel. kom. 887 447 746

kinga.switalska@wfosgw.poznan.pl

Magdalena Żelichowska

Tel. (61) 845-62-44
Tel. kom. 887 447 749

magdalena.zelichowska@wfosgw.poznan.pl


Zespół doradców energetycznych w województwie zachodniopomorskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Kontakt ogólny: doradztwo@wfos.szczecin.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Tomasz Przerwa

Tel. (91) 486-15-56 wew. 148

Tel. kom. 887 447 776

tomasz.przerwa@wfos.szczecin.pl

Mirosława Aziukiewicz

Tel. (94) 375-04-98

Tel. kom. 887 447 778

miroslawa.aziukiewicz@wfos.szczecin.pl

Wojciech Butrym

Tel. (94) 346-43-66 wew. 233

Tel. kom. 887 447 779

wojciech.butrym@wfos.szczecin.pl

Michał Lidwin

Tel. (91) 486-15-56 wew. 149

Tel. kom. 887 447 780

michal.lidwin@wfos.szczecin.pl

.

powrót
do góry