Doradcy regionalni

Partner Wiodący - NFOŚiGW:
Jednostka Realizująca Projekt (JRP)
e-mail:
tel. 22 45 95 839

Instytucja Zarządzająca - Ministerstwo Rozwoju
http://www.mr.gov.pl

Instytucja Pośrednicząca - Ministerstwo Energii
http://www.me.gov.pl/

Zespół doradców energetycznych w województwie dolnośląskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Kontakt ogólny: doradztwo@fos.wroc.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Roman Papiór - koordynator

Tel. (71) 333-09-79

rpapior@fos.wroc.pl

Tomasz Kubik

Tel. (75) 753-28-29

tkubik@fos.wroc.pl

Łukasz Hada

Tel. (75) 753-28-29

lhada@fos.wroc.pl

Anita Luda

Tel. (71) 333-09-47

aluda@fos.wroc.pl

Karol Mazanka

Tel. (74) 841-51-52

kmazanka@fos.wroc.pl

Piotr Ner

Tel. (71) 333-09-59

pner@fos.wroc.pl

Krystyna Sakowska

Tel. (76) 852-43-01 wew. 110

ksakowska@fos.wroc.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie kujawsko – pomorskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.torun.pl

Imię i Nazwisko

Obszar doradztwa

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Sebastian Górka - koordynator

m. Włocławek, powiaty: aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski.

Tel. (56) 62-12-360
tel. kom. 506-071-446

sebastian.gorka@wfosigw.torun.pl

Artur Farbiszewski

m. Grudziądz, powiaty: brodnicki, chełmiński, grudziądzki, świecki.

Tel. (56) 62-12-361
tel. kom. 507-062-267

artur.farbiszewski@wfosigw.torun.pl

Monika Pawłowicz

m. Bydgoszcz, powiaty: bydgoski, mogileński, nakielski, sępoleński, tucholski, żniński

Tel. (56) 62-12-361
tel. kom. 609-549-011

monika.pawlowicz@wfosigw.torun.pl

Kamil Skonieczny

m. Toruń, powiaty: golubsko- dobrzyński, inowrocławski, rypiński, toruński, wąbrzeski.

Tel. (56) 62-12-360

kamil.skonieczny@wfosigw.torun.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie łódzkim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.lodz.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Jan Sztaudynger - koordynator

Tel. (42) 663 41 90

 jsztaudynger@wfosigw.lodz.pl

Magdalena Jankowska - Kostrzewa

Tel. (42) 663 41 42

 mjankowska@wfosigw.lodz.pl

Grzegorz Leszczyk

Tel. (42) 663 41 43

 gleszczyk@wfosigw.lodz.pl

Michał Ochota

Tel. (42) 663 41 41

 mochota@wfosigw.lodz.pl

Anna Sicińska

Tel. (42) 663 41 44

 asicinska@wfosigw.lodz.pl

 

Zespół doradców energetycznych w województwie lubelskim

Partner: Urząd Marszałkowski w Lublinie
Kontakt ogólny: doradztwo.energetyczne@lubelskie.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Kajetan Kościk - koordynator

Tel. (81) 53-71-617

kajetan.koscik@lubelskie.pl

Grażyna Gilewicz

Tel. (81) 53-71-612

grazyna.gilewicz@lubelskie.pl

Elżbieta Kasperska

Tel. (81) 53-71-616

elzbieta.kasperska@lubelskie.pl

Magdalena Kędra

Tel. (81) 53-71-617

magdalena.kedra@lubelskie.pl

Joanna Król

Tel. (81) 53-71-617

joanna.krol@lubelskie.pl

Michał Jodełko

Tel. (81) 53-71-616

michal.jodelko@lubelskie.pl

Monika Mulier- Gogół

Tel. (81) 53-71-616

monika.mulier@lubelskie.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie lubuskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.zgora.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Wojciech Porębski - koordynator

Tel. (68) 419-69-10

wporebski@wfosigw.zgora.pl

Alicja Abramowicz

Tel. (68) 419-69-23

aabramowicz@wfosigw.zgora.pl

Sylwia Mazurek

Tel. (68) 419-69-14

smazurek@wfosigw.zgora.pl

Anna Sojka

Tel. (68) 419-69-14

asojka@wfosigw.zgora.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie małopolskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie
Kontakt ogólny: doradztwo@wfos.krakow.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Janusz Sułowski - koordynator

Tel. kom. 785-855-603

janusz.sulowski@wfos.krakow.pl

Katarzyna Bryzek

Tel. kom. 785-855-938

katarzyna.bryzek@wfos.krakow.pl

Justyna Jesionek

Tel. kom. 785-855-937

justyna.jesionek@wfos.krakow.pl

Paweł Korczak

Tel. kom. 785-855-524

pawel.korczak@wfos.krakow.pl

Mariusz Sałęga

Tel. kom. 785-855-930

mariusz.salega@wfos.krakow.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie mazowieckim

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Kontakt ogólny: doradztwo@nfosigw.gov.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Justyna Przybysz

Tel. (22) 45 95 835
tel. kom. 887-447-762

Justyna.Przybysz@nfosigw.gov.pl

Daniel Markiewicz

Tel. (22) 45 95 845
tel. kom. 887-447-758

Daniel.Markiewicz@nfosigw.gov.pl

Bogusław Skopek

Tel. (22) 45 95 844
tel. kom. 887-447-759

Boguslaw.Skopek@nfosigw.gov.pl

Andrzej Wiktorowicz

Tel. (22) 45 95 846
tel. kom. 887-447-761

Andrzej.Wiktorowicz@nfosigw.gov.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie opolskim

Partner:  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Opolu
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.opole.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Barbara Lesik - koordynator

Tel. (77) 45-37-611 wew. 141

b.lesik@wfosigw.opole.pl

Dariusz Grabowiecki

Tel. (77) 45-37-611 wew. 144

d.grabowiecki@wfosigw.opole.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie podkarpackim

Partner:  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Rzeszowie
 

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Józef Frączek - koordynator

Tel. (17) 853-63-61 wew. 137

jozef.fraczek@wfosigw.rzeszow.pl

Łukasz Kucab

tel. (17) 853 63 61 wew. 112

lukasz.kucab@wfosigw.rzeszow.pl

Daniel Paściak

tel. (17) 853 63 61 wew. 134

daniel.pasciak@wfosigw.rzeszow.pl

Jerzy Janiec

Tel. (17) 853-63-61 wew. 137

jerzy.janiec@wfosigw.rzeszow.pl

Ewa Krzysztoń

Tel. (17) 853-63-61 wew. 139

ewa.krzyszton@wfosigw.rzeszow.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie podlaskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Białymstoku
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.bialystok.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Daniel Płoński

Tel. (85) 749-94-90
tel. kom. 887-447-792

dplonski@wfosigw.bialystok.pl

Michał Frydrych

Tel. (85) 749-94-82
tel. kom. 887-447-793

mfrydrych@wfosigw.bialystok.pl

Andrzej Łoban

Tel. (85) 749-94-88
tel. kom. 887-447-795

aloban@wfosigw.bialystok.pl

Przemysław Sojko

Tel. (85) 749-94-91
tel. kom. 887-447-794

psojko@wfosigw.bialystok.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie pomorskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku
Kontakt ogólny: doradztwo@wfos.gdansk.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Zdzisław Czucha - koordynator

Tel. (58) 743-18-62

zdzislaw.czucha@wfos.gdansk.pl

Marcin Gregorowicz

Tel. (58) 743-18-77

marcin.gregorowicz@wfos.gdansk.pl

Michał Leszczyński

Tel. (58) 743-18-82

michal.leszczynski@wfos.gdansk.pl

Paweł Detmer

Tel. (58) 743-18-81

pawel.detmer@wfos.gdansk.pl

Piotr Kumpiecki

Tel. (58) 743-18-85

piotr.kumpiecki@wfos.gdansk.pl

Dominika Gacek

Tel. (58) 743-18-71

dominika.krauza@wfos.gdansk.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie śląskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.katowice.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Elżbieta Kisiel - koordynator

Tel. (32) 60-32-268

e.kisiel@wfosigw.katowice.pl

Wioletta Jończyk

Tel. (32) 60-32- 265

w.jonczyk@wfosigw.katowice.pl

Łukasz Balion

Tel. (32) 60-32-267

l.balion@wfosigw.katowice.pl

Mariusz Wasik

Tel. (32) 60-32-266

m.wasik@wfosigw.katowice.pl

Szymon Twardoń

Tel. (32) 60-32-269

s.twardon@wfosigw.katowice.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie świętokrzyskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach
Kontakt ogólny: doradcy.energetyczni@wfos.com.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Monika Jamróz - koordynator

Tel. (41) 33-35-236 tel. kom. 606 025 717

m.jamroz@wfos.com.pl

Renata Ciesielska

Tel. (41) 33-35-237

r.ciesielska@wfos.com.pl

Katarzyna Kitlińska

Tel. (41) 33-35-238

k.kitlinska@wfos.com.pl

Greta Kościołek

Tel. (41) 33-35-230

g.kosciolek@wfos.com.pl

Michał Ławniczek

Tel. (41) 33-35-231

m.lawniczek@wfos.com.pl

Monika Merkun

Tel. (41) 33-35-220 wew. 251

m.merkun@wfos.com.pl

Michał Obara

Tel. (41) 33-35-232

m.obara@wfos.com.pl

Justyna Podyma - Mesek

Tel. (41) 33-35-220 wew. 256

j.mesek@wfos.com.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie warmińsko-mazurskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosigw.olsztyn.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Ewa Doskocz

Tel. (89) 522-02-00

e.doskocz@wfosigw.olsztyn.pl

Anna Granacka

Tel. (89) 522-02-12

a.granacka@wfosigw.pl

Tomasz Koprowiak

Tel. (89) 522-02-00

t.koprowiak@wfosigw.olsztyn.pl

Janusz Pabich

Tel. (89) 522-02-00

j.pabich@wfosigw.olsztyn.pl

 


Zespół doradców energetycznych w województwie wielkopolskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu
Kontakt ogólny: doradztwo@wfosgw.poznan.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Maciej Lum - koordynator

Tel. (61) 845-62-68

 

Łukasz Dranikowski

Tel. (61) 845-62-87

 

Maciej Kołowski

Tel. (61) 845-62-32

 

Sebastian Maćkowiak

Tel. (61) 845-62-07

 

Ireneusz Ratajczak

Tel. (61) 845-62-10

 

Piotr Ratajczak

Tel. (61) 845-62-78

 

Kinga Świtalska

Tel. (61) 845-62-93

 

Magdalena Żelichowska

Tel. (61) 845-62-44

 

 


Zespół doradców energetycznych w województwie zachodniopomorskim

Partner: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Kontakt ogólny: doradztwo@wfos.szczecin.pl

Imię i Nazwisko

Kontakt telefoniczny

Adres e-mail

Tomasz Przerwa

Tel. (91) 486-15-56 wew. 148

tomasz.przerwa@wfos.szczecin.pl

Mirosława Aziukiewicz

Tel. (94) 37-50-497

miroslawa.aziukiewicz@wfos.szczecin.pl

Wojciech Butrym

Tel. (94) 37-50-498

wojciech.butrym@wfos.szczecin.pl

Michał Lidwin

Tel. (91) 486-15-56 wew. 149

michal.lidwin@wfos.szczecin.pl


 

powrót
do góry