Aktualności LIFE

Bezpłatne szkolenia: „Przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu LIFE 2018”

27-04-2018, 13:17

NFOŚiGW w maju zaprasza na serię bezpłatnych szkoleń dotyczących tworzenia projektów oraz  aplikowania o środki w ramach Programu LIFE, w naborze 2018.  Nasi eksperci przedstawią zasady tworzenia fiszek koncepcyjnych (concept note) i składania wniosków w tegorocznym naborze. Wyjaśnią również wszystkie etapy tworzenia wniosku, przedstawią tegoroczne zmiany oraz omówią zasady oceny wniosków przez Komisję Europejską. W trakcie szkoleń będzie również możliwość rezerwacji konsultacji indywidualnych, planowanych w drugiej połowie maja br.  

Trwają zapisy na szkolenia, które odbędą się dla poszczególnych obszarów priorytetowych w terminach:

1.1. Ochrona środowiska i efektywne gospodarowanie zasobami

(projekty innowacyjne)
15 maja 2018 r. (wtorek)

Ze względu na zbieżność  tematyczną na szkolenie to zapraszamy również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych . Łagodzenie skutków zmian klimatu (2.1), Dostosowywanie się do skutków zmiany klimatu (2.2)

1.2. Przyroda i Różnorodność biologiczna

(aktywna ochrona przyrody)
17 maja 2018 r. (czwartek)

1.3. Zarządzanie i informacja w zakresie środowiska

(kampanie i projekty informacyjne)
18 maja 2018 r. (piątek)
Ze względu na zbieżność  tematyczną na szkolenie to zapraszamy również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych Zarządzanie i informacja w zakresie klimatu (2.3)
 

Szkolenia rozpoczną się o godz. 10.00 w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, ul. Konstruktorska 3a, sala 102. Organizator zapewnia wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia dokonać można jedynie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Dojazd z Dworca Centralnego – tramwajem nr 17 (do ul. Woronicza i jeden przystanek pieszo, lub tramwajem nr 31 do przystanku Konstruktorska) lub metrem linią M1 do stacji Wierzbno i tramwajem nr 31 do przystanku Konstruktorska. Obok siedziby NFOŚiGW znajduje się płatny parking (przy ulicy Konstruktorskiej).

Pliki do pobrania

.

powrót
do góry