Aktualności LIFE

Jeszcze w kwietniu zapraszamy na dedykowane Programowi LIFE szkolenia online, dzięki którym uzyskasz wiedzę, jak napisać wniosek

Autor: Małgorzata Tomaszewska
09-04-2020, 17:15

28, 29 kwietnia i 7 maja serdecznie zapraszamy na szkolenia online dla wnioskodawców, które dla Państwa przygotowujemy.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której już wkrótce zamieścimy szczegółowy program szkoleń i rejestrator dla uczestników.

Szkolenia będą doskonałą okazją do spotkania z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat tego jak przygotować dobry wniosek w Programie LIFE. Do współprowadzenia zaprosiliśmy przedstawicieli Komisji Europejskiej. Przedstawiona zostanie metodyka przygotowania projektu LIFE, zakres informacji przedstawianych w koncepcji/wniosku. Monitorzy opowiedzą o swoich doświadczeniach współpracy z beneficjentami oraz problemach w trakcie realizacji, które mogłyby być rozwiązane na etapie przygotowywania wniosku. Przedstawiciele KPK doprecyzują i pogłębią informacje o przygotowanych dla polskich beneficjentów udogodnieniach: 40% dofinansowania dla wszystkich rodzajów podmiotów, pożyczce na koszty niekwalifikowane, czy skróconej procedurze rozpatrywania wniosków.

.