Aktualności LIFE

Szkolenie on-line 3 września 2020 r. - Podprogram LIFE działań na rzecz klimatu

29-07-2020, 23:05

Zapraszamy na trzecie szkolenie dla wnioskodawców przygotowujących wnioski o dofinansowanie projektów LIFE w ramach Podprogramu działań na rzecz klimatu w ramach naboru 2020. Webinarium będzie koncentrować się przede wszystkim na tematyce konstruowania i wypełniania wniosków o dofinansowanie na platformie eProposal i kierowana jest do osób, które oraz planują lub już przygotowują wniosek o dofinansowanie projektu oraz zaznajomiły się ze specyfiką oraz zasadami programu LIFE.

Osoby, które nie miały okazji uczestniczyć we wcześniejszych szkoleniach poświęconych tym zagadnieniom zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi nagraniami webinarów z dnia 7 maja i 9 lipca br.

Wrześniowe szkolenie będzie okazją do spotkania z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat tego jak przygotować dobry wniosek. Do udziału w szkoleniu zaprosiliśmy również przedstawiciela Komisji Europejskiej - Dariusza Urbaniaka.

Przedstawione zostaną zasady oceny wniosków LIFE w obszarze klimatu, oczekiwania KE, formularze techniczne i finansowe przygotowania projektu LIFE.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu w dniu 3 września dokonać można poprzez wypełnienie poniższego formularza.

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie online:
LIFE Podprogram działań na rzecz klimatu
3 września 2020

.