Aktualności LIFE

KLIMAT – trwa nabór KE oraz nabór na współfinansowanie ze środków NFOŚiGW

Autor: Małgorzata Tomaszewska
07-08-2020, 09:25

Przypominamy, że trwa nabór wniosków na dofinansowanie projektów LIFE w Podprogramie działań na rzecz klimatu. Wnioskodawcy mają czas do 6 października 2020 r. W tym terminie należy złożyć kompletny wniosek bezpośrednio do Komisji Europejskiej za pośrednictwem platformy eProposal.

Wnioskodawcy, którzy zdecydują się na aplikowanie do NFOŚiGW o dodatkowe dofinansowanie projektu LIFE ze środków krajowych oraz wstępną deklarację udzielenia takiego dofinansowania, mogą to zrobić do 24 sierpnia 2020 r. w ramach tzw. naboru podstawowego. Wnioski do NFOŚiGW składać można za pomocą Generatora Wniosków o Dofinansowanie (GWD).

3 września zapraszamy na kolejne szkolenie koncentrujące się na wypełnianiu wniosków składanych w podprogramie na rzecz klimatu. W zakładce Aktualności odnaleźć można nagrania z wcześniejszych naszych webinariów (7 maja i 9 lipca br.), z którymi warto się zapoznać przygotowując wniosek.

Zachęcamy również do konsultowania wniosków z ekspertami NFOŚiGW z Krajowego Punktu Kontaktowego LIFE. Współpracę taką można najprościej nawiązać korzystając z narzędzia eKonsultant LIFE. Pytania i wątpliwości odnośnie programu i warunków dofinansowania można przesyłać również na adres life@nfosigw.gov.pl

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie Programu LIFE

Przydatne informacja odnaleźć można również na naszej stronie w zakładce:

Aktualności

Nabory wniosków

Tłumaczenia

.