Aktualności LIFE

DZIEŃ INFORMACYJNY LIFE+

23-02-2011, 11:41

 Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 kwietnia 2011 roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej po raz czwarty organizuje Dzień Informacyjny LIFE+. Spotkanie odbędzie się w hotelu Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1.
Dzień Informacyjny LIFE+ będzie wydarzeniem skupiającym zarówno podmioty zainteresowane wnioskowaniem do LIFE+, jak i beneficjentów tego programu. Głównym celem spotkania jest umożliwienie wymiany wiedzy praktycznej odnośnie możliwości uzyskania dofinansowania przedsięwzięcia, aplikowania oraz realizacji projektów LIFE+.
Podczas Dnia Informacyjnego LIFE+ zaplanowano wystąpienia trzech Beneficjentów LIFE+. Prelegenci podzielą się z Państwem doświadczeniami związanymi z pisaniem wniosku i realizacją przedsięwzięcia w ramach każdego z trzech komponentów LIFE+.
Ponadto przed salą konferencyjną będą znajdowały się stoiska z publikacjami oraz materiałami informacyjnymi, opublikowanymi w ramach realizowanych projektów LIFE +.
W załączeniu znajdziecie Państwo program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy. Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres k.tomaszewska@nfosigw.gov.pl lub faksem na numer (22) 45 90 195. Mapka oraz informacja na temat dojazdu do miejsca konferencji znajduje się pod adresem: http://www.accorhotels.com/pl/hotel-0527-novotel-warszawa-airport/location.shtml.

.