Aktualności-Edukacja

Ruszyła kolejna odsłona kampanii EKOPREZENT

Autor: aw
17-01-2016, 15:43
Ruszyła kolejna odsłona kampanii EKOPREZENT!

Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska CentrumUNEP/GRID Warszawa rozpoczęła kolejny etap kampanii "Zrób prezent sobie i środowisku". Tym razem skupia się na tematyce termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

Na audycje z ekspertami kampanii zapraszamy od stycznia do czerwca na anteny sieci EUROZET: Radia Zet, Zet Gold, Antyradia. Przez cały czas funkcjonował będzie także radiowy serwis internetowy www.EkologicznyDom.org .

Eksperci w audycjach radiowych i dzielą się wiedzą o termomodernizacji budynków jednorodzinnych

Krótkie, eksperckie programy na antenach ZET GOLD i Antyradia dostarczą praktycznej wiedzy o tym, co warto zmodernizować w swoim domu, żeby tracić mniej energii na ogrzewanie.

Gdy za oknem zapanowały mrozy i każdy z nas może się przekonać, ile energii trzeba zużyć, by utrzymać odpowiednią temperaturę wnętrz będzie można dowiedzieć się, co zrobić, aby zmniejszyć niepotrzebne straty ciepła.

Co miesiąc organizator zaprasza na tygodniową serię audycji w Antyradiu. Audycje emitowane są w paśmie "Twój interes" (ok. g.11.00 i powtórka ok.g.18.00).

Co piątek (do czerwca) zapraszamy także do słuchania ZET GOLD między godz. 14.00 a 18.00.Na krótkie EKOPORADY można trafić także w styczniu i lutym na antenie Radia ZET oraz Antyradia.

Kampania zagości także w miesięczniku MURATOR oraz w serwisach Muratordom.pl i Muratorplus.pl .

Czytelnicy największych dzienników regionalnych skupionych w grupie Polska Press znajdą materiały kampanii na łamach wydań drukowanych oraz internetowych swoich gazet codziennych.

Od lutego do czerwca spotkają się z nami także widzowie programu "Pytanie na Śniadanie" w telewizyjnej "Dwójce".

Projekt realizowany rzez narodową Fundację Ochrony Środowiska  Centrum UNEP/GRID-Warszawa, dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony /Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

.