Aktualności

Konferencja pn.: „Elektromobilność – szansa rozwoju polskich samorządów”

05-12-2019, 09:20

Serdecznie zapraszamy wszystkie samorządy na organizowaną przez Narodowy Fundusz Ochrony  Środowiska i Gospodarki Wodnej konferencję pn.: „Elektromobilność – szansa rozwoju polskich samorządów”, która odbędzie się w dniu 11 grudnia br. o godz. 9.00 w hotelu Novotel Warszawa Centrum, przy ul. Marszałkowskiej 94 w Warszawie.

Konferencja z udziałem Ministra Klimatu dr Michała Kurtyki ma być ważnym głosem w wyznaczaniu dalszych działań w sektorze elektromobilności, dlatego jak najszerszy udział przedstawicieli samorządów jest dla nas bardzo istotny.

Wydarzenie to jest bardzo ważne z punktu widzenia dalszych działań w kierunku rozwoju elektromobilności, zwłaszcza w kontekście finansowania, bowiem właściwa Strategia i plan działania będą podstawowym kryterium w pozyskaniu środków pomocowych.

Liczymy na to, że efektem konferencji będą konkluzje, które pomogą w opracowaniu strategii elektromobilności dla Państwa „małych ojczyzn”, tak aby stały się one wartością dodaną dla całego społeczeństwa lokalnego.

Ze względów organizacyjnych prosimy o przesłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa w konferencji (wypełnienie formularza on-line) do dnia  09 grudnia 2019 r.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:

http://www.nfosigw.gov.pl/formularze/formularz-zgloszeniowy-na-/

Poniżej zaproszenie oraz program konferencji

Pliki do pobrania

zaproszenie konferencja 11.12.2019.pdf
zaproszenie konferencja 11.12.2019.pdf - (614,49 KB) Zaproszenie
program konferencji 11.12.2019.pdf
program konferencji 11.12.2019.pdf - (729,6 KB) Program konferencji

.