Regulamin

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.nfosigw.gov.pl/szkolazklimatem i zawiera wersję PDF formularza konkursowego, z którym zachęcamy się zapoznać przed rozpoczęciem wypełniania on-line. W razie pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt mailowy: szkolazklimatem@nfosigw.gov.pl

PDF Regulamin

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane tylko i wyłącznie on-line przez dostępny poniżej formularz konkursowy (link).

Formularz jest dostępny również w wersji PDF w Regulaminie konkursu – zachęcamy do zapoznania się z jego treścią przed przystąpieniem do wypełnienia zgłoszenia on-line. Nie zapisujemy wersji roboczych formularza, zgłoszenie należy dokonać jednorazowo, wypełniając wszystkie pola formularza i przesyłając go do organizatora do dnia 30 kwietnia 2021 r.  do godz. 23.59. Do zgłoszenia należy dołączyć pliki PDF lub JPG ze zdjęciami lokalizacji projektu i projektem planowanych działań adaptacyjnych.

Po tym terminie możliwość zgłoszeń zostanie zamknięta. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń odpowiednio wcześniej, aby uniknąć kumulacji przesyłanych materiałów w ostatnim dniu zgłoszeń, ze względu na ograniczenia techniczne. Po przesłaniu formularza na podany w formularzu adres e-mail przysłane zostanie potwierdzenie zgłoszenia do konkursu. O kolejnych kokach i terminach uczestnicy będą informowani mailowo.

Życzymy powodzenia!

.